DOŁĄCZ DO WYJĄTKOWEJ AKCJI
„FATIMA – ORĘDZIE AKTUALNE JAK NIGDY DOTĄD”
JUBILEUSZ 100-LECIA OBJAWIEŃ FATIMSKICH
Razem uczcijmy Fatimski Jubileusz! Dokładnie 100 lat temu, w 1917 roku, świat otrzymał od Matki Bożej wielki dar. Najświętsza Panna objawiła się trojgu pastuszkom w Fatimie, by ostrzec, że droga, którą wybrała ludzkość, prowadzi ku przepaści. Ale możemy to zmienić! Maryja poleciła: „Odmawiajcie Różaniec codziennie!”
Odpowiadając na Jej wezwanie, przygotowaliśmy ten szczególny, unikatowy Różaniec Jubileuszowy. Pragniemy, by znalazł się w rękach każdego Polaka. Miliony modlitw, które dzięki niemu dotrą do Matki Bożej, podniosą tych, którzy upadli, umocnią wierzących, przemienią naszą Ojczyznę.
Różaniec ma ogromną moc:
  • prowadzi Cię do doskonałego poznania Jezusa Chrystusa,
  • oczyszcza Twoją duszę z grzechu,
  • daje Ci zwycięstwo nad wszystkimi wrogami,
  • ułatwia praktykowanie cnót,
  • rozpala Twą miłość do Jezusa Chrystusa,
  • wzbogaca Cię w łaski i zasługi,
  • umacnia Cię, byś mógł spłacać długi względem Boga i ludzi.
(św. Ludwik Maria Grignion de Montfort)
Koszt książki wraz z różańcem oraz kartą na prośby i podziękowania to tylko 9 zł.
Nie musisz dokonywać wpłaty już teraz, możesz zrobić to dopiero po otrzymaniu przesyłki.
Koszt wysyłki pokrywa wydawca – Instytut Ks. Piotra Skargi.
FATIMA – ORĘDZIE AKTUALNE JAK NIGDY DOTĄD
Książka „Fatima – Orędzie aktualne jak nigdy dotąd” autorstwa Luiza S. Solimeo w interesujący sposób opisuje sens Objawień i Proroctwa Matki Bożej Fatimskiej. W dogłębnym zrozumieniu tego sensu na pewno pomoże dołączony do książki Jubileuszowy Różaniec wydany z okazji przypadającego w 2017 roku 100-lecia Objawień Maryi w Fatimie. Dodatkowo w pakiecie znajduje się karta na prośby i podziękowania, która zostanie zawieziona do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Fatimie.
Zamawiam książkę „Fatima – Orędzie aktualne jak nigdy dotąd” i dołączam do wszystkich tych, którzy już podjęli pracę nad sobą i zarazem włączyli się w propagowanie Orędzia Fatimskiego
680452
  • Tak, dołączam do kampanii propagującej 100 – lecie objawień fatimskich.
  • Tak, zamawiam książkę „Fatima – Orędzie aktualne jak nigdy dotąd” z dołączonym do niej różańcem oraz kartą na prośby i podziękowania.
Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (31-064), przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu zarejestrowania niniejszej wpłaty, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W zakresie przetwarzania danych przez Fundację w celu informowania o prowadzonych kampaniach oraz realizacji działań statutowych mogą Państwo wnieść pisemne, umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych ze względu na Państwa szczególną sytuację. Udzielona zgoda może być w każdym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.